GÜNLÜK YEDEKLEME: Artık her gün yedekleme yapıyoruz!

Daha önceden database'leriniz her gün web siteniz ise ayda 1 yedekleniyordu.. Ancak şimdi yeni geliştirdiğimiz sistemlerle GÜNLÜK yedek alıyoruz. Yani hem veri tabanlarınız hem tüm dosyalarınız hem de emailleriniz her gün yedekleniyor! Otomatikman ve ücretsiz! NOT: Otomatik yedekleme sizin disk veya bant genişliği kotanızdan ... Devamını Oku »

18th Apr 2020
E-Faturaya geçtik!

Bu aydan itibaren e-fatura sistemine geçtik. Buna göre sizlere ödenmiş faturalarınız e-posta ile ulaşacaktır.

Bunlar ZIP veya HTML formatında olabilir.  Direk muhasebenize gönderebilirsiniz.

 

16th Apr 2020
Bekleyen emailleriniz veya hesabınız kapanacak gibi sahte uyarılar

Bu günlerde yine birileri email şifrenizi çalmak için size mail atabilir. Bekleyen postanız var, tıklayıp şifrenizi girmezseniz hesabınız kapanacak gibi. Bunlara itibar etmeyip bu mailleri siliniz. Size asla bu tip sorular sormuyoruz ve size asla şifrenizi sormayacağız.

8th Feb 2020
PLESK Obsidian'a Geçtik!

Ödüllü hosting kontrol paneli PLESK'in EN YENİ sürümü olan Obsidian'a dün geçiş yaptık! Birçok faydası olmasının dışında size en büyük kolaylığı sağlayabilecek özelliği Otomatik Email Kurulumu olacaktır. Artık uzun uzun sunucu ismi port numarası vs gibi detaylarla uğraşmayacaksınız. Sadece mail adresinizi ve ... Devamını Oku »

17th Nov 2019
Artık Mailleriniz GÜNLÜK yedeklemeye alınıyor!

Tüm Linux barındırmalarımızda sistem yedeklemeleri aylık, ve veri tabanı yedeklemeleri günlük olarak yapılmaktaydı. Yeni geliştirdiğimiz bir sistem ile artık emaillerinizi de günlük yedeklemeye başlıyoruz!  Artık mailleriniz en az bir ay süre ile sistemlerimizde günlük olarak yedeklenecektir. Herhangi bir sebeple mailleriniz ... Devamını Oku »

21st Aug 2019
Wordpress siteleri: Güvenlik eklentisi

Sistemlerimizde bulunan Wordpress sitelerinin hacker'lara karşı güvenliğini arttırmak için bir dizi önlemi hayata geçirmiş bulunuyoruz.. Buna göre, veri tabanı tablo prefixleri gibi düzinelerle konuda iyileştirmeler yapıldı. Ancak, yapılan bir değişiklik ise, "admin" isimli kullanıcının isminin değiştirilmesi oldu: "admin" ... Devamını Oku »

2nd Dec 2018
"Şifreniz ele geçti" mailleri

Yeni bir spam türü çıkmıştır. Üye olduğunuz herhangi bir forum veya alışveriş sitesini hack eden kişi, üye listesi ve şifreleri ele geçirir, sonra bu listedeki herkese mail atarak "mail şifreniz elimde bana para gönderin yoksa size şunu bunu yaparım" diye yazar. Bir nevi boş şantaj yani. Şayet mail şifreniz ve farklı ... Devamını Oku »

11th Nov 2018
Windows sunucudaki sorun giderildi / The problem with the Windows server has been solved

Windows barındırmalar sunucusunda oluşan sorun üzerine, o sunucuda yer alan tüm domainler, Bulut Windows sunucusuna aktarılmış, böylece ileride sorun yaşanmaması sağlanmıştır. Due to problems encountered with our Windows hosting server, all domains on the window server have been ported to the Cloud Windows servers, and therefore ... Devamını Oku »

5th Oct 2018
Linux sunucusu değişiyor.

Birkaç yıldır bize hizmet etmekte olan Linux hosting sunucularından biri yakında daha hızlı ve daha yüksek kapasiteli modeli ile değişiecektir. Düzenli olarak yaptığımız bu işlem sayesinde, eskiyen donanımları devre dışı bırakıp, yeni donanımlara geçmekteyiz.Sizlere detayları daha sonra verebileceğiz; ancak hiçbir veri ... Devamını Oku »

16th Jul 2018
Wordpress siteleri

Wordpress sitelerine karşı saldırılar sürmektedir. En sonuncusu, sitelerin güncellenme yapılmamış eklentilerini kurarak siteye sızmak ve sitenin ana sayfasını değiştirmektir.Bu nedenle sitelerinizin hem eklenti hem temalarını düzenli güncellemeyi unutmayınız.Bunu sizin için de yapabiliriz: Bize mail atın, PLESK sistemi ... Devamını Oku »

5th Jul 2018