Bekleyen emailleriniz veya hesabınız kapanacak gibi sahte uyarılar

Bu günlerde yine birileri email şifrenizi çalmak için size mail atabilir. Bekleyen postanız var, tıklayıp şifrenizi girmezseniz hesabınız kapanacak gibi. Bunlara itibar etmeyip bu mailleri siliniz. Size asla bu tip sorular sormuyoruz ve size asla şifrenizi sormayacağız.

8th Feb 2020
PLESK Obsidian'a Geçtik!

Ödüllü hosting kontrol paneli PLESK'in EN YENİ sürümü olan Obsidian'a dün geçiş yaptık! Birçok faydası olmasının dışında size en büyük kolaylığı sağlayabilecek özelliği Otomatik Email Kurulumu olacaktır. Artık uzun uzun sunucu ismi port numarası vs gibi detaylarla uğraşmayacaksınız. Sadece mail adresinizi ve ... Read More »

17th Nov 2019
DAILY E-Mail backups beginning!

Our Linux hosting servers were already backing up all your data monthly and all your databases daily automatically.

Today we are adding daily email backups to that list as well! That means that for at least 30 days, your emails are safe with us! If your mail program somehow loses your emails, we can restore most of your recent email back!

21st Aug 2019
Wordpress siteleri: Güvenlik eklentisi

Sistemlerimizde bulunan Wordpress sitelerinin hacker'lara karşı güvenliğini arttırmak için bir dizi önlemi hayata geçirmiş bulunuyoruz.. Buna göre, veri tabanı tablo prefixleri gibi düzinelerle konuda iyileştirmeler yapıldı. Ancak, yapılan bir değişiklik ise, "admin" isimli kullanıcının isminin değiştirilmesi oldu: "admin" ... Read More »

2nd Dec 2018
1 2 3

Powered by WHMCompleteSolution